Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-06.03.2012р.

ДОРУЧЕННЯ
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 1 березня 2012 року № 5
м.Сокаль

Відповідно до Закону України "Про благоустрій населених пунктів", на виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 29 лютого 2012 року №128/0/5-12 "Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля", з метою поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів району, створення нових лісових насаджень, очищення водних джерел, збереження природо-заповідних об’єктів, упорядкування сміттєзвалищ, поширення екологічних знань, поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об`єктів масового перебування та відпочинку населення:

Першому заступнику голови районної державної адміністрації В.Катерині:

1.Провести на території Сокальського району з 1 березня до 13 квітня 2012 року місячник озеленення, прибирання та благоустрою, а 21 квітня 2012 року - День довкілля.

2.Створити районний організаційний комітет для організації проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля у складі, згідно з додатком 1.

3.Створити оперативні групи для вивчення та оперативного інформування про стан проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля у складі згідно з додатком 2.

Міським, селищному, сільським головам, керівникам підприємств, установ та організацій району:

4.Створити відповідні робочі групи в населених пунктах, на підприємствах, організаціях та установах, розробити та забезпечити виконання заходів.

Термін: до 5 березня 2012 року

4.1.Про виконання заходів інформувати райдержадміністрацію згідно з додатком 3.

Термін: що четверга

4.2.Привести до належного естетичного та санітарного стану прибудинкові території, дитячі та спортивні майданчики, парки і сквери.

Термін: протягом місячника

4.3.Провести акції "Посади дерево і збережи його", "Майбутнє лісу у твоїх руках", “Україна без сміття”, операції “Первоцвіт-2012”, “Нерест-2012”, “Тиша в угіддях”.

Термін: протягом місячника

4.4.Залучити до участі у зазначених заходах волонтерів, громадськість, учнівську та студентську молодь.

Термін: протягом місячника

4.5.Організувати та здійснити заходи із благоустрою та озеленення населених пунктів, зокрема створити в установленому порядку в кожному населеному пункті нові зелені зони, парки, сквери, висаджувати саджанці дерев і кущів.

Термін: протягом місячника

4.6.Довести конкретні завдання виконавцям за видами і обсягами робіт на закріплених територіях та об’єктах благоустрою і встановити дієвий контроль за їх виконанням.

Термін: протягом місячника

4.7.Підготувати технічне обладнання, машини і механізми для виконання запланованих робіт.

Термін: протягом місячника

Начальнику відділу житлово-комунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури управління економіки райдержадміністрації М.Бугаю:

5.Узагальнуючу інформації про виконання заходів подавати в обласний оргкомітет та Державне управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області, за формою згідно з додатком 3.

Термін: що п`ятниці до 10 год.

Начальнику фінансового управління райдержадміністрації С.Ксьонжик:

6.Фінансування запланованих заходів проводити в межах кошторисних призначень місцевих бюджетів.

Термін: протягом місячника

7.Контроль за виконанням доручення залишаю за собою.

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше