Про райдержадміністрацію:: «Управління соціального захисту населення»::

Начальник управління - ОГІНСЬКИЙ ВОЛОДИМИР БОГДАНОВИЧ

27.04.2015
Декларація про доходи за 2014 рік начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Телефон: (03257) 72063
юридична адреса: 80000,Львівська обл., м.Сокаль, вул.Героїв УПА, 11
електронна адреса: upszn.sokalrda@i.ua

ІНФОРМАЦІЯ про управління соціального захисту населення

ІНФОРМАЦІЯ про Сокальський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Про соціальний захист і опіку