• ""
  • "коментар до фото"
  • ""
  • " "
  • ""
  • ""
  • ""
  • ""
  • ""
  • ""
Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
  ***  Відбувся обласний етап Всеукраїнського спортивно – масового свята «Мама, тато, я – спортивна сім’я» в якому брали участь 12 команд.   ***  В Народному домі м. Сокаля відбулася підсумкова нарада працівників закладів культури району.   ***  Надійшла субвенція з державного бюджету на виплату державних соціальних допомог ІІ траншу.
 Про райдержадміністрацію:: :: Керівництво::

Перший заступник голови райдержадміністрації
Савчук Павло Миколайович
тел.7-20-37
Декларація про доходи за 2013 рік


Заступник голови райдержадміністрації
Фарин Лариса Петрівна
тел.7-20-40
Декларація про доходи за 2013 рік


Заступник голови райдержадміністрації
Кущак Ігор Мирославович
тел.7-20-39
Декларація про доходи за 2013 рік


Декларація про доходи за 2013 рік
звільненої голови райдержадміністрації Карташової Наталії Павлівни


   

Корисні посилання
Інвестиційні пропозиції району

Обсяг прямих іноземних інвестицій в економіку району за весь період інвестування склав станом на 01.01.2013 року 24561,3 тис.дол.США. В розрахунку на одну особу припадає 262,3 дол. США. (по області — 648,1 дол.США). За 2012 рік надійшло 6943 тис. дол. США інвестицій, 2,2% від загальнообласного показника. 

Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: rda-sokal@ukrpost.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше

Молодь за здоровий спосіб життя! Займаєшся Street Workout, сучасними танцями,бойовими мистецтвами чи інакшими видами спорту? Ти один чи вас команда? Будемо раді бачити вас на фестивалі. Фестиваль відбудеться в квітні цього року,в м. Сокаль на площі Січових Стрільців. дізнатися більше