Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
 Про Сокальський район :: « Міжнародна співпраця »::

Прикордонне положення Сокальського району має вирішальне значення у визначенні напрямку та розвитку міжнародних зв’язків і зовнішньоекономічної діяльності. Стосунки Сокальщини із зовнішнім світом багато в чому визначають міжнародні угоди.

Сокальський район є асоційованим членом транскордонного об’єднання "Єврорегіон "Буг"".

Із вступом Сокальського району, в якості асоційованого члена, в транскордонне об’єднання "Єврорегіон Буг" відкрилися більші можливості для вигідного використання місцевого потенціалу, налагодження багатосторонніх відносин. Значного поштовху у розвиткові таких українсько-польських стосунків може надати будівництво та відкриття міжнародних пунктів пропуску.

Регіональна політика через транскордонне співробітництво є одним із способів входження України у Європейську систему господарювання. Сокальщина, як прикордонний район, має великий шанс в рамках ЄР "Буг" вирішити ряд соціально-економічних, культурних та екологічних проблем через ефективну співпрацю з сусідами.

Чинниками, що стимулюють процес співпраці прикордонної та міжнародної є відповідний розвиток інфраструктури зорієнтованої на обмін та приплив інформації, капіталу, новітніх технологій, сировини, енергії, послуг та робочої сили.

Останні новини:

10.05.2017
Сокальщину відвідала польська громадська організація   далі »

30.03.2017
В райдержадміністрації пройшла Транскордонна конференція місцевого самоврядування   далі »

05.03.2017
У Млинах вшанували автора Гімну України отця Михайла Вербицького   далі »

05.03.2017
У Павлокомі вшанували пам’ять трагічно загиблих українців   далі »

07.12.2016
На Сокальщині побувала делегація Замойського повіту   далі »

28.08.2016
На Сокальщині пройшли Європейські Дні Добросусідства   далі »

02.04.2016
2 квітня на Сокальщині побувала делегація з Томашева (Республіка Польща)   далі »

31.08.2015
28-30 серпня на українсько-польському кордоні в с. Стаївка, що на Сокальщині, відзначили Європейські дні добросусідства   далі »

28.08.2015
На Сокальщині розпочалися українсько-польські Європейські дні добросусідства   далі »

13.11.2013
На Сокальщині побувала делегація Воєводського управління меліорації і водних споруд м.Люблін, Республіка Польща   далі »

 

   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше