Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

З повагою, голова райдержадміністрації
Роман Токай
  
 Про Сокальський район :: « Будівництво »::

15.09.2016
Про виконання заходів Програми обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку в Сокальському районі


31.08.2015

Регіональна програма підтримки індивідуального житлового будівництва “Власний дім”


    «Власний дім» - це обласна Програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі розроблена на виконання Указу Президента України від 22.03.1998 №222/98 «Про заходи щодо підтримки індивідуального житлового будівництва на селі».
    На державному рівні програми «Власний дім» реалізуються в складі Державної цільової програми розвитку українського села на період до 2015 року, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 №1158.
    Механізм пільгового кредитування житлового будівництва дозволяє вирішувати наступні завдання:
    По-перше, ефективно використовувати бюджетні кошти, так як надаються вони адресно і на поворотній основі.
    По-друге, нарощувати темпи щодо поліпшення житлових умов працівників сільського господарства та соціальної сфери села, як за рахунок будівництва нового житла, так і реконструкції існуючого або придбання готового.
    По-третє, підвищити рівень благоустрою сільського житлового фонду, що досягається за рахунок кредитування газифікації, тепло-та водопостачання сільських садиб.
    І найголовніше, Програма сприяє закріпленню кадрів на селі, створенню нових робочих місць, призупиненню міграційних процесів, стабілізації демографічної ситуації в сільській місцевості.
    Більш детальну інформацію можна отримати на сайті Львівського обласного Фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі за адресою – http://lfpb.com.uavlasnyi-dim.

Регіональна програма підтримки індивідуального житлового будівництва “Власний дім”

Регіональна програма підтримки індивідуального житлового будівництва “Власний дім” продовжує діяльність у 2015 році

В рамках регіональної програми “Власний дім” у 2015 році надаються кредити мешканцям сільської місцевості Львівщини на влаштування енергоощадних систем опалення житлових будинків

До відома забудовників - учасників АТО!
В рамках регіональної програми “Власний дім” у 2015 році надаються пільгові довгострокові кредити мешканцям сільської місцевості Львівщини16.07.2015
Щодо практичного застосування положень Порядку прийняття в експлуатацію і проведення технічного обстеження індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення І та ІІ категорій складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт


Регіональна программа підтримки індивідуального житлового будівництва на селі “Власний дім”

Пільгове іпотечне кредитування – шлях вирішення проблем громадян, які потребують житла

Підсумки роботи будівельного комплексу району

Останні новини:

23.02.2016
Засідала архітектурно-містобудівна рада   далі »

06.12.2011
За 9 місяців 2011 року в Сокальському районі введено в експлуатацію 17 об`єктів культурно–побутового та виробничого призначення   далі »

22.02.2011
Про міжнародну спеціалізовану виставку “Tools&Hardware 2011“   далі »

30.11.2010
29 листопада заступник голови райдержадміністрації Володимир Катерина провів засідання постійно діючої комісії по вибору земельних ділянок для будівництва житла, об’єктів культурно-побутового, комунального призначення, вилучення їх для державних та громад   далі »

24.09.2010
23 вересня відбулась робоча поїздка за участю першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Катерини   далі »

11.12.2009
10 грудня перший заступник голови райдержадміністрації С.Крут провів нараду по питанню будівництва підвідного газопроводу до с.Заболоття   далі »

24.11.2009
23 листопада перший заступник голови Сокальської райдержадміністрації С.Крут провів нараду по питанню будівництва котельні районного Народного дому   далі »

11.11.2009
10 листопада голова Сокальської райдержадміністрації І.Бережницький провів нараду по питанню будівництва заводу з виробництва абразивних матеріалів у м.Великі Мости   далі »

05.11.2009
В с.Тартакові Сокальського району відбулося урочисте відкриття нового приміщення сільської ради   далі »

23.09.2009
Про Порядок розгляду скарг учасників процедур державних закупівель на "Реконструкцію незавершеного будівництва медпункту, бібліотеки, народного дому під навчально-виховний комплекс школу-сад в с.Глухів Сокальського району Львівської області"   далі »

 

   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше