Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

З повагою, голова райдержадміністрації
Роман Токай
  
 Про райдержадміністрацію:: «Відділ архівної роботи»::

Начальник відділу - КІНАХ ВАЛЕНТИНА ЄВГЕНІВНА

Телефон: (03257) 72173
адреса: 80000, м.Сокаль, вул.Шашкевича,43Архівний відділ Сокальської районної державної адміністрації утворюється головою райдержадміністрації, входить до її складу і в межах району забезпечує виконання покладених на відділ завдань.
Архівний відділ підпорядкований голові районної державної адміністрації, а також підзвітний і підконтрольний Державному архіву Львівської області.
Відділ у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Мін”юсту та Укрдержархіву , розпорядженнями голови обласної та районної державних адміністрацій, наказами директора Державного архіву Львівської області, а також положенням про відділ.
Архівний відділ не є юридичною особою публічного права.
Основним завданням відділу є:
- реалізація державної політики у галузі архівної справи і діловодства, здійснення управління архівною справою і діловодством на території району;
- координація діяльності органів державної влади, підприємств, установ та організацій усіх форм власності у питаннях архівної справи і діловодства;
- внесення до Національного архівного фонду архівних документів, що мають місцеве значення, ведення їх обліку , зберігання та використання відомостей, що в них містяться;
- здійснення контролю за діяльністю архівних установ і служб діловодства, забезпечення додержання законодавства про Національний архівний фонд та архівні установи.
Відділ очолює начальник, який призначається на посаду і звільняється з посади головою районної державної адміністрації згідно із законодавством про державну службу за погодженням відповідно із заступником голови обласної держадміністрації та з директором Державного архіву Львівської області.
У відділі передбачена посада головного спеціаліста.

Для проведення експертизи цінності документів відділ утворює експертну комісію відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 08 серпня 2007 року № 1004 «Про проведення експертизи цінності документів».
Відділ має печатку із зображенням Державного герба України та своїм найменуванням, власні бланки.


09.10.13р.
ПЕРЕДАЄМО СПРАВИ ДО АРХІВУ   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше