різне

30.12.2018

ШАХТА «ВЕЛИКОМОСТІВСЬКА» ВІДЗНАЧИЛА ШІСТДЕСЯТИЛІТНІЙ ЮВІЛЕЙ

29 грудня шахта «Великомостівська» ДП «Львіввугілля» відзначила 60-річний ювілей.

На урочисті заходи прибули перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський, т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олег Акімов, депутат Львівської обласної ради Ігор Грабінський, голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай, секретар Червоноградської міської ради Олександр Грасулов, голова Львівської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України Олег Турчин та голова Регіонального об’єднання Незалежної профспілки гірників України м.Червонограда Віталій Оніжук.

У вітальних промовах високопосадовці відзначали, що колектив шахти «Великомостівська» завжди вирізнявся високим професіоналізмом та ефективною працею на вагомий для шахтарського Прибужжя результат та поздоровили працівників та ветеранів копальні зі святом, бажаючи продовження плідної праці, процвітання, міцного здоров’я та мирного неба.

З побажаннями невпинного руху вперед та благополуччя у всьому звернувся до присутніх колишній начальник прохідницької дільниці, ветеран шахти «Великомостівська» Анатолій Лисов, а учасник бойових дій на сході України Ярослав Сідельник вручив подяку голові ППО НПГУ шахти «Великомостівська» Ользі Божок за допомогу військовим.

Цього дня на адресу працівників одного з найстаріших підприємств регіону звучало багато слів подяки, і чимало з них за сумлінну багаторічну працю були відзначені нагородами та відзнаками Львівської ОДА, ДП «Львіввугілля», грамотами Червоноградської міської ради та Сокальської РДА, профспілок.

Сьогодні держава – партнер сільського лікаря – Президент   далі »

21.03.2019
Глава держави: Україна розширила санкції проти Росії   далі »

20.03.2019