Відділ містобудування та архітектури

16.07.2018

Засідала архітектурно-містобудівна рада

16 липня відбулось чергове засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури Сокальської райдержадміністрації.

На розгляд були подані проекти детальних планів території (ДПТ).

Зокрема, на замовлення Белзької міської ради було розроблено два проекти детальних планів території з метою розташування кварталу індивідуальної житлової забудови в районі вул. Січових Стрільців в м. Белзі, яким передбачено 61земельну ділянку, в т.ч. для потреб учасників АТО, а також ДПТ з метою розподілу земельної ділянки для розташування двох житлових будинків.

На території Сілецької сільської ради було розроблено та представлено на розгляд проект ДПТ, яким передбачається впорядкування території центральної частини присілку Заболотня з визначенням параметрів земельних ділянок для обслуговування існуючих об’єктів громадського призначення.

З метою розташування кварталу житлової забудови садибного типу був розроблений проект детального плану території (на 31-ну земельну ділянку) по вул. Шевченка в с.Муроване Мурованської сільської ради, частина ділянок буде також зарезервована та передана для потреб учасників АТО.

Члени архітектурно-містобудівної ради прийняли рішення окремо по кожному представленому проекту. Після врахування розробниками містобудівної документації окремих зауважень, рада рекомендувала до затвердження всі проекти.

21.08.2018
Глава держави: Молоде покоління українців, яке не жило за комуністичних часів – це наша рушійна сила змін   далі »

21.08.2018
Президент про програму «Нова українська школа»: Робота тільки починається і від її втілення залежить доля держави   далі »