різне

07.06.2018

В кінологічному центрі пройшов І (районний) етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»)

6-7 червня у Великомостівському кінологічному навчальному центрі пройшов І (районний) етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Гра проводиться з метою активізації роботи з відродження й розвитку історичних, патріотичних і культурних традицій Українського козацтва, виховання юних патріотів на засадах національної гідності та високої самосвідомості.

Учасників привітали голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай, Сокальський міський голова Вадим Кондратюк, військовий комісар району Микола Лисак. В ході урочистостей відбулося нагородження переможців окружних етапів гри, змагання «Впоряд», екскурсія військовою частиною, показові виступи кінологів.

За підсумками гри І місце здобув рій «Соколи» Сокальської ЗШ І-ІІІ ст.№4;

ІІ місце – рій «Сокальські соколи» Сокальського НВК «ЗШ І ст.- гімназія» ім. Олега Романіва

ІІ місце – рій ім. Романа Лагна Сокальської ЗШ І-ІІІ ст.№2

ІІ місце – рій «Патріот» Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №5

ІІІ місце – рій «Орел сизокрилий» Тартаківського НВК «ЗШ І-ІІІ ст.-дитячий садок»

ІІІ місце – рій «Незламні» Поторицької ЗШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце – рій «Белзькі отамани» Белзької ЗШ І-ІІІ ст.

Окрім того були визначені переможці в окремих видах:

• Впоряд (стройова підготовка)

• Козацько-туристська «Смуга перешкод»

• Стрільба з пневматичної зброї

• Ігри на дужання (перетягування каната)

• Ватра «Слава Героям»

• Інтелектуальна гра «Відун»

• Конкурс «Кращий звіт про доброчинні справи

• під гаслом «Добре діло»

• Конкурс «Кращий кашовар»

• Конкурс « Таборування»

Від військового комісаріату були нагороджені кращі ройові та кращі стрільці.

Переможці були нагороджені ще й сертифікатами на придбання туристичного спорядження в рамках реалізації районної програми національно-патріотичного виховання.

21.02.2019
Президент: Кожен громадянин України надзвичайно цінує, що США пліч-о-пліч з нами   далі »

Глава держави: Кремль приречений на поразку   далі »

19.02.2019