Сектор з питань цивільного захисту

Відбулося засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

22 травня голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Розглядалися наступні питання: про відсутність зовнішніх джерел протипожежного водопостачання; про готовність захисних споруд до використання за призначенням та закінчення проведення інвентаризації; про виконання організаційних заходів при виявлені вибухонебезпечних предметів на території району та проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо поводження з ВП; щодо забезпечення засобами індивідуального захисту органів дихання працюючого персоналу об’єкта, а також непрацюючого населення котре проживає в зоні можливого ураження; про перевірку протипожежного водопостачання в населених пунктах району; щодо виділення пального третьому державно рятувальному загону ГУ ДСНС Червонограда; щодо виділення пального 22 ДПРЧ та 52 ДПРЧ ГУ ДСНС; про про результати проведених перевірок установ та організацій з масовим перебування людей н території району.

За підсумками засідання комісія доручила: головам місцевих рад району вжити заходів щодо будівництва пожежних водойм, під’їздів до них та облаштування об’єктів (на відстані не більше 500 м.) зовнішнім протипожежним водопостачанням (ставок, пожежне водоймище); балансоутримувачам захисних споруд району (незалежно від форм власності) привести в належний стан захисні споруди цивільного захисту та закінчити проведення їх інвентаризації; директору хімічнонебезпечного об’єкта ТзОВ «Галичхутро» забезпечити персонал об’єкта засобами індивідуального захисту органів дихання (ЗІЗОД).

Також, члени комісії вирішили відшкодувати Червоноградському 3-му ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській обл. дизельне пальне (150 літрів) та бензин А-92 (260 літрів) та Сокальському 22 ДПРП ГУ ДСНС України у Львівській обл. дизельне пальне (200 літрів) та бензин А-92 (500 літрів) в талонах для запобігання виникнення надзвичайних ситуацій у першому півріччі 2018 році.

16.11.2018
Вітання Президента працівникам радіо, телебачення та зв’язку   далі »

15.11.2018
Негайно дайте людям газ і тепло – Президент дав кілька годин на забезпечення теплом мешканців міста Сміла   далі »