Новини Львівської ОДА

На Львівщині святкують День вишиванки

Сьогодні, 17 травня, біля будівлі Львівської облдержадміністрації відбулося спільне виконання Державного гімну України з нагоди святкування Дня вишиванки.

До святкування долучились працівники Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради.

Нагадаємо, Всесвітній день вишѝванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив`язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

24.05.2018
Відкриття Бескидського тунелю сприятиме розвитку краю та туризму – Президент поспілкувався з місцевими мешканцями   далі »

24.05.2018
Робимо все, щоб наші воїни мали можливість проходити якісну реабілітацію - Президент відвідав реабілітаційний центрі «Тисовець»   далі »