діяльність районної ради

Позачергова сесія районної ради завершила свою роботу

17 травня відбулося друге пленарне засідання позачергової сесії Сокальської районної ради, в якому взяли участь голова РДА Роман Токай, заступник голови РДА Микола Поліщук, представники структурних підрозділів РДА. Депутати розглянули чотирнадцять питань та підтримали сім звернень. Зокрема, районні обранці прийняли 5 програм: Програму підтримки матеріально-технічної бази місцевої пожежної команди Хоробрівської сільської ради Сокальського району Львівської області на 2018 рік; Програму охорони навколишнього природного середовища Сокальського району на 2016-2020 роки; Програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху для учнів закладів освіти Сокальського району на 2018 – 2019 роки; Програму підтримки та розвитку народних домів Сокальського району у 2018 році; Програму покращення санітарно-екологічного стану території Сокальського району Львівської області на 2018 рік; Програму підтримки місцевих ініціатив на 2018 рік. Внесено зміни до програм: Програма підтримки розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту (волейболу, футболу, легкої атлетики та карате) в Сокальському районі на 2018 рік; Програма розроблення містобудівної документації в Сокальському районі на 2016 -2020 роки; Програма „Національно-патріотичного, військово-спортивного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних силах України на 2017-2020 роки”.

Затвердили технічну документацію про нормативно грошову оцінку земельних ділянок і Телязькій, Поторицькій, Домашівській та Лучицькій сільських радах.

Депутати також підтримали ряд звернень:

Щодо недопущення міжконфесійного та міжнародного конфлікту у м.Белзі Сокальського району.

Щодо ремонту автомобільних доріг загального користування.

Щодо підтримки звернення Президента України Петра Порошенка та Верховної Ради України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні.

Щодо вимоги посилення роботи по соціальному захисту та підтримки воїнів АТО.

Щодо відзначення Почесними грамотами Сохнацького С.С. та Сенюка А.І.

Щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень.

24.05.2018
Відкриття Бескидського тунелю сприятиме розвитку краю та туризму – Президент поспілкувався з місцевими мешканцями   далі »

24.05.2018
Робимо все, щоб наші воїни мали можливість проходити якісну реабілітацію - Президент відвідав реабілітаційний центрі «Тисовець»   далі »