Відділ з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій

14.05.2018

В Сокалі відбувся фестиваль дитячого та юнацького виконавчого мистецтва "Мамині зіроньки – 2018"

13 травня, з нагоди Дня Матері, в Народному домі міста Сокаля відбувся ХХІV заключний гала-концерт дипломатів та лауреатів фетивалю "Мамині зіроньки – 2018". Мета фестивалю – виявлення молодих талантів, що проживають у різних регіонах України та за її межами, піднесення престижу української духовної, народної пісні та утвердження традиції святкування Дня Матері. Благословив учасників настоятель Червоноградського монастиря чину святого Василія Великого отець Ігнатій Москалюк. З вітальним словом до присутніх звернулися голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай, голова районної ради Микола Пасько, депутат обласної ради Сергій Касян та інші. У фестивалі взяли участь майже 40 вокалістів віком від 8 до 18 років з різних регіонів України, зокрема, з Волинської, Тернопільської та Львівської областей. Останню представляли талановиті виконавці з м. Червоноград, Сокальського, Жовківського, Кам’янка-Бузького, Радехівського, Городоцького районів. Вперше у ньому взяли участь діти з м. Попасне та смт. Вовчоярівка Луганської області та з м. Красноярська (Росія). Виконавці змагалися у трьох вікових категоріях – молодшій, середній, старшій. Компетентне журі очолила оперна співачка, лауреат міжнародних конкурсів та фестивалів, викладач вокальної кафедри Національної музичної академії ім. Миколи Лисенка, доктор філософії, кандидат мистецтвознавства Іванна Комаревич.

Лауреатами першої премії у молодшій віковій категорії стали: Лавренюк Дарина (смт.Торчин Волинська обл.), Свирид Павло (м.Вишнівець Тернопільська обл.), Черчик Юлія (смт. Маневичі Волинська обл.), у середній віковій категорії - Мусій Олег (с.Боянець Жовківський р-н), у старшій віковій категорії - Горбяк Діана (м.Жовква). Гран-Прі фестивалю була нагороджена Курташ Дарія з м.Красноярськ, Росія. Всі лауреати нагороджені дипломами фестивалю і призами.

23.10.2018
Ви прославили Україну – Президент привітав переможців та призерів ІІІ юнацьких Олімпійських ігор   далі »

22.10.2018
Ми маємо захистити людей – Президент поставив завдання Уряду розширити програму субсидій у зв’язку із підвищенням тарифів на газ   далі »