діяльність райдержадміністрації

08.12.2017

В Сокальській райдержадміністрації відбулися навчання з аудиту земель сільськогосподарського призначення

На Львівщині тривають навчання з аудиту земель сільськогосподарського призначення. Навчають голів сільських, селищних, міських рад та аграріїв районів Львівщини.

8 грудня такі навчання відбулися у Сокальській райдержадміністрації. Уучасники порушили питання важливості проведення аудиту та введення земель в сільськогосподарський обіг на основі розроблених алгоритмів ефективного використання земель сільськогосподарського призначення.

У заході взяли участь директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Наталія Хмиз, голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай, перший заступник голови РДА Ірина Задолинна, заступник голови районної ради Василь Бойко. Також із місцевими головами та аграріями спілкувалися представники обласних структур, правоохоронних органів, структурних підрозділів РДА, районних служб.

Місцеві голови та аграрії району отримали відповіді на поставлені питання, що стосуються земельних правовідносин, ознайомились із початком введення моніторингу за задіянням земель державної власності, неуспадкованими ділянками, невитребуваними (нерозподіленими) земельними частками (паями).

Зазначимо, що аудит земель сільськогосподарського призначення в області проводять з метою уникнення використання земель із порушенням вимог земельного законодавства та недопущення соціальної напруги в аграрному секторі. Навчають голів сільських, селищних, міських рад та аграріїв працівники департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА спільно з Головним управлінням юстиції, Головним управлінням Держгеокадастру, Департаментом захисту економіки ГУ НП, органами прокуратури та ГУ НП у Львівській області.

За підсумками аудиту органи місцевого самоврядування отримують інформацію про земельні ділянки померлих громадян (неуспадковані) та невитребувані (нерозподілені) земельні частки (паї).

Нагадаємо, що аудит земель в області проводять згідно з розпорядженням голови Львівської облдержадміністрації.

19.10.2018
Президент України прийняв делегацію державних секретарів ФРН   далі »

18.10.2018
Це дуже вдалий приклад консолідації навколо національних інтересів України – Президент подякував українській делегації у ПАРЄ   далі »