діяльність районної ради

Відбулося перше пленарне засідання сесії районної ради

7 грудня відбулося перше пленарне засідання чергової сесії Сокальської районної ради. У ньому взяли участь голова райдержадміністрації Роман Токай, перший заступник голови РДА Ірина Задолинна, керівники структурних підрозділів РДА.

У цей день присягу прийняв новообраний депутат Сокальської районної ради Фіяла Володимир Васильович (повноваження депутата Надорожної Ганни Яківни було припинено у зв’язку з обранням її депутом Великомостівської ОТГ).

Депутати розглянули 17 питань порядку денного та результативно проголосували «за»:

 Про затвердження Тимчасового порядку призначення на посаду та звільнення з посади керівників закладів освіти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району

 Про виконання районного бюджету Сокальського району за 9 місяців 2017 року

 Про затвердження розпоряджень голови Сокальської районної державної адміністрації

 Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2017 рік

 Про призначення завідувача Комунального закладу Сокальської районної ради Львівської області ФСК «Сокіл»

 Про затвердження Програми надання у 2017 році одноразової адресної грошової допомоги учасникам бойових дій УПА у зв’язку із 75- річчям створення УПА

 Про безоплатну передачу майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району у комунальну власність Великомостівської об’єднаної територіальної громади

 Про внесення змін до Програми «Дороги Сокальщини на 2015-2017 роки»

 Про внесення змін до Програми захисту сільськогосподарських угідь від повторного заболочення та населених пунктів від підтоплення на 2017 рік.

 Про затвердження Програми зовнішнього освітлення населених пунктів Сокальського району на 2017 рік

 Про внесення змін до Програми фінансової підтримки при призначенні житлових субсидій за спрощеним порядком на 2017 рік

 Про внесення змін в районну Програму забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Сокальському районі на 2016-2018 роки

 Про внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2017 рік

 Про внесення змін в Програму підтримки органів виконавчої влади Сокальського району на 2017 рік.

На першому пленарному засіданні сесії було призначено завідувачем Комунального закладу Сокальської районної ради Львівської області ФСК «Сокіл» Володимира Пограничного.

Депутати прийняли Звернення до Верховної Ради України щодо необхідності продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення (прийнято одноголосно).

Наступне пленарне засідання відбудеться 12 грудня 2017 року.

22.06.2018
Чистота і прозорість мають бути характеристиками державної служби – Президент   далі »

21.06.2018
Президент України провів телефонну розмову з Президентом Росії   далі »