відділ освіти

30.11.2017

На Сокальщині відбулась Окружна юнацька пластова військово-патріотична спартакіада

Днями на Сокальщині відбулась Окружна юнацька пластова військово-патріотична спартакіада імені Василя Сидора-Шелеста, присвячена 75-річчю створення УПА. У ній брали участь понад 80 учасників, які приїхали зі Старого Самбора, Стрия, Стрілок, Червонограда, Куличкова, Двірців та Сокаля.

За першість змагались 5 дівочих та 4 хлопчачих команд уладу пластунів юнаків Львівської округи віком 12-16 років. Спартакіада проходила у таких видах спортивних змагань: волейбол, стрільба, баскетбол, настільний теніс, плавання, змаг черлідерів (дівчата), футзал (хлопці). Змагання відбувались протягом двох днів: перший день у Сокальській ЗШ І-ІІІ ст. №4 (баскетбол, волейбол, теніс, стрільба), другий - в ОЛК «Ровесник» (футбол, плавання, черлідери).

Пластуни Сокальщини успішно виступили у спартакіаді. Дівчата: команда «Піранії» (капітан Іра Пончка) – баскетбол – ІІ місце, змагання черлідерів – І місце. Яна Марусенко отримала титул кращої баскетболістки, а Яна Матвіїв – І місце з плавання у своїй віковій групі. Хлопці: команда “Сокаль І” (капітан Роман Мигасюк) чемпіони з баскетболу, чемпіони з волейболу, призери з футболу та з інтелектуальної гри “Що?Де?Коли?”. Команда “Сокаль ІІ” (капітан Дмитро Цюзик) – призери з баскетболу та волейболу . Окрім того, Дмитро Цюзик та Дмитро Альміз – призери з плавання, Олесь Бубела та Дмитро Дудник – І місце з плавання, Роман Мигасюк – призер зі стрільби, Олександр Семенюк – І місце з настільного тенісу, а Данило Боліщук – крайщий волейболіст. Команда «Сокаль І» отримала ІІ місце у загальному заліку, поступившись пластунам зі Старого Самбора.

Організатори висловлюють подяку за допомогу в організації та проведенні спартакіади: відділу освіти Сокальської РДА, Сокальській ЗШ І-ІІІ ст.№4, Сокальській лізі інтелектуальної творчості, Львівській окрузі Пласту-Національної Скаутської Організації України, Українській Галицькій Асамблеї, департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА та приватним підприємцям Ростиславу Фігурку, Віктору Склярову, Марії Шамборовській.

20.09.2018
Президент: Росія має повернути Крим, відшкодувати Україні завдані збитки та гарантувати не повторення агресії   далі »

20.09.2018
Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році»   далі »