відділ освіти

30.11.2017

На Сокальщині відбулась Окружна юнацька пластова військово-патріотична спартакіада

Днями на Сокальщині відбулась Окружна юнацька пластова військово-патріотична спартакіада імені Василя Сидора-Шелеста, присвячена 75-річчю створення УПА. У ній брали участь понад 80 учасників, які приїхали зі Старого Самбора, Стрия, Стрілок, Червонограда, Куличкова, Двірців та Сокаля.

За першість змагались 5 дівочих та 4 хлопчачих команд уладу пластунів юнаків Львівської округи віком 12-16 років. Спартакіада проходила у таких видах спортивних змагань: волейбол, стрільба, баскетбол, настільний теніс, плавання, змаг черлідерів (дівчата), футзал (хлопці). Змагання відбувались протягом двох днів: перший день у Сокальській ЗШ І-ІІІ ст. №4 (баскетбол, волейбол, теніс, стрільба), другий - в ОЛК «Ровесник» (футбол, плавання, черлідери).

Пластуни Сокальщини успішно виступили у спартакіаді. Дівчата: команда «Піранії» (капітан Іра Пончка) – баскетбол – ІІ місце, змагання черлідерів – І місце. Яна Марусенко отримала титул кращої баскетболістки, а Яна Матвіїв – І місце з плавання у своїй віковій групі. Хлопці: команда “Сокаль І” (капітан Роман Мигасюк) чемпіони з баскетболу, чемпіони з волейболу, призери з футболу та з інтелектуальної гри “Що?Де?Коли?”. Команда “Сокаль ІІ” (капітан Дмитро Цюзик) – призери з баскетболу та волейболу . Окрім того, Дмитро Цюзик та Дмитро Альміз – призери з плавання, Олесь Бубела та Дмитро Дудник – І місце з плавання, Роман Мигасюк – призер зі стрільби, Олександр Семенюк – І місце з настільного тенісу, а Данило Боліщук – крайщий волейболіст. Команда «Сокаль І» отримала ІІ місце у загальному заліку, поступившись пластунам зі Старого Самбора.

Організатори висловлюють подяку за допомогу в організації та проведенні спартакіади: відділу освіти Сокальської РДА, Сокальській ЗШ І-ІІІ ст.№4, Сокальській лізі інтелектуальної творчості, Львівській окрузі Пласту-Національної Скаутської Організації України, Українській Галицькій Асамблеї, департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА та приватним підприємцям Ростиславу Фігурку, Віктору Склярову, Марії Шамборовській.

14.12.2018
Президент про перший рік роботи Верховного Суду: Саме від вас залежить як швидко судова влада стане сильною, незалежною та ефективною – в інтересах кожного українця   далі »

13.12.2018
Глава держави: Настав час ЄС визнати відкритим актом агресії те, що відбулося в Керченській протоці   далі »