різне

12.11.2017

Сокальські союзянки відзначили столітній ювілей організації

12 листопада в актовому залі Сокальської ЗШ №4 відбулись урочистості з нагоди столітнього ювілею жіночої громадської організації «Союзу українок». Упродовж століття діяльність цієї організації активно розвивалась на території Сокальської району. Голова Сокальської районної організації Союзу Українок Ірина Мандрик розповіла про історію створення та розвитку жіночої організації на Сокальщині, поділилася її здобутками та закликала бажаючих долучатись до численних різноманітних акцій, які втілюють союзянки.

Під час ювілейних урочистостей до вітального слова були запрошені голова районної ради Микола Пасько, голова Львівської організації Союзу Українок Ольга Пастушенко, директор Сокальського історико-краєзнавчого музею "Сокальщина" Василь Волошин, депутат районної ради Олег Солодяк та представники делегацій районних осередків «Союзу Українок» Сокальщини.

23.11.2017
Президент України Петро Порошенко мав аудієнцію у Його Величності Короля Бельгійців Філіпа   далі »

22.11.2017
Президент доручив розробити заходи із розвитку лісового господарства та збереження об`єктів заповідного фонду України   далі »