діяльність райдержадміністрації

Голова райдержадміністрації провів чергову зустріч з мешканцями району

Вчора, 10 жовтня, голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай провів зустріч з мешканцями населених пунктів Стенятинської та Свитазівської сільських рад. Протягом спілкування присутні обговорювали питання проведення реформи місцевого самоврядування, порядку нарахування субсидій, недопустимість спалювання сухої рослинності, а також причини виникнення і наслідки недотримання Правил дорожнього руху, що спричиняють ДТП на дорогах Львівщини. Спільно з головою РДА зустріч з мешканцями населених пунктів Стенятинської та Свитазівської сільських рад проводили начальник управління соціального захисту населення РДА Володимир Огінський, начальник відділу містобудування та архітектури РДА Мирослава Баралус та працівник Сокальського відділення поліції. Серед актуальних питань, які турбують жителів: ремонт доріг; ремонт Народного дому в с.Стенятин, часті перепади напруги, використання земель сільськогосподарського призначення.

20.10.2017
Президент звернувся до Конституційного Суду якнайшвидше розглянути законопроекти про скасування депутатської недоторканності   далі »

20.10.2017
Я готовий до кінця року підписати Закон «Про Антикорупційний суд» - Президент   далі »