різне

Відбулося урочисте відкриття Сокальського відділення Ощадбанку нового формату

12 вересня у м.Сокалі відбулося урочисте відкриття відділення Ощадбанку нового формату. У ньому взяли участь голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай, начальник Львівського обласного управління Ощадбанку Ігор Романів, керуючий Червоноградської філії Ощадбанку Ігор Барило, вкладники та працівники Сокальського відділення. Освятив модернізоване приміщення митрофорний протоієрей о.Ярослав Кащук. Після капітального ремонту Сокальське відділення Ощадбанку отримало сучасний дизайн, зручне зонування, просту для клієнтів навігацію та пристрої самообслуговування. У відділенні створені всі умови для комфортного обслуговування різних категорій клієнтів – як фізичних, так і юридичних осіб.

16.01.2018
Президент підписав Закон, який регламентує встановлення лічильників споживачам природного газу   далі »

15.01.2018
85-і роковини Голодомору 1932-33 років в Україні будуть відзначені на найвищому організаційному та державному рівнях – засідання Оргкомітету   далі »