спорт

В Сокалі розпочався міжнародний турнір з футболу

8 вересня на стадіоні «Сокіл» м.Сокаля урочисто розпочався міжнародний турнір з футболу серед дівочих команд, присвячений Дню фізичної культури та спорту. У ньому беруть участь команда «Спарта» з м. Білгорай (Республіка Польща), команда ДЮСШ Львів – Хмельницький, команда «Надбужжя» м. Буськ, команда «Розточчя» м.Жовква та команда господарів - ДЮСШ «Буг» Сокаль.

З вітальним словом до учасників змагань звернулись перший заступник голови Сокальської райдержадміністрації Ірина Задолинна, заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко, провідний фахівець Львівської обласної ради Всеукраїнського фізкультурно – спортивного товариства «Колос» Ольга Стрешинська та тренер команди «Спарта» Лєшек Стащак.

Також вітали учасників змагань танцювальний ансамбль «Акварель» Сокальської ЗШ І – ІІІ ст.№ 5. На завершення параду були відзначені кращі фахівці галузі фізичної культури та спорту.

16.01.2018
Президент підписав Закон, який регламентує встановлення лічильників споживачам природного газу   далі »

15.01.2018
85-і роковини Голодомору 1932-33 років в Україні будуть відзначені на найвищому організаційному та державному рівнях – засідання Оргкомітету   далі »