діяльність райдержадміністрації

В райдержадміністрації відбулася нарада з керівниками підрозділів

7 вересня голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай провів нараду за участю першого заступника голови РДА Ірини Задолинної, керівника апарату РДА Віри Білець, керівників структурних підрозділів та відділів і секторів апарату РДА.

В ході наради обговорювалися наступні питання: про виконання районного бюджету; про проблемні питання навчально-виховного процесу у школах району; про реалізацію мікропроектів; про хід ремонту доріг району.

Керівники прозвітували про виконану роботу та про основні проблемні питання.

За підсумками наради відповідним структурним підрозділам було дано доручення: ініціювати засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС; організувати проведення зустрічі з учасниками АТО району; роз’яснити учасникам АТО їх права через районні ЗМІ.

16.01.2018
Президент підписав Закон, який регламентує встановлення лічильників споживачам природного газу   далі »

15.01.2018
85-і роковини Голодомору 1932-33 років в Україні будуть відзначені на найвищому організаційному та державному рівнях – засідання Оргкомітету   далі »