освіта

09.06.2017

ФЕСТИВАЛЬ ЛІТНІХ МОВНИХ ТАБОРІВ

Цього року у фестивалі взяло участь 15 шкіл, на базі яких функціонують літні мовні табори: Сокальська ЗШ І-ІІІст. №5, Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. №4, Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. № 2,Сокальська СШ I –III ст.№3, Сокальська гімназія імені Олега Романіва, Ільковицький НВК «ЗШ I-III ст. – дитячий садок», Сілецька ЗШ I-III ст. імені Івана Климіва-Легенди, Тартаківська ЗШ I-IIIст. Імені Петра Саноцького, Поторицька ЗШ I-III ст., Стенятинська ЗШ I-IIIст., Великомостівська ЗШ I-III ст., Жвирківська ЗШ I-III ст., Белзька ЗШ I-III ст., Забузька ЗШ I-III ст., Острівський НВК «ЗШ I-III ст. – дитячий садок».Цього року фестиваль проходив у вигляді конкурсу у трьох номінаціях: «Вокал», «Театральне мистецтво» та відеоролики «Ми у таборі». Завданням конкурсу було підтримати талановитих виконавців та популяризувати імідж літніх мовних таборів у районі.Виступи оцінювалися за такими критеріями: акторська майстерність, складність вибраного твору, манера виконання та оригінальність, естетичність роботи, загальне емоційне сприйняття і головне володіння іноземною мовою.

У номінації «Вокал»:

I місце – Сокальська ЗШ I-III ст.№5

II місце - Острівський НВК «ЗШ I-III ст. – дитячий садок»

III місце – Забузька ЗШ I-III ст.

У номінації «Театральне мистецтво»:

I місце – Сокальська СШ I-III ст.№3

II місце – Сокальська ЗШ I-III ст.№2

III місце – Сокальська ЗШ I-III ст.№4

У номінації відеоролик «Ми у таборі»:

I місце – Белзька ЗШ I-III ст.

II місце – Жвирківська ЗШ I-III ст.

III місце – Ільковицький НВК «ЗШ I-III ст. – дитячий садок»

23.06.2018
Вітання Президента України з нагоди Дня державної служби   далі »

23.06.2018