діяльність райдержадміністрації

15.05.2017

У Сокальській райдержадміністрації відбулась чергова Skype-конференція з О.М.Синюткою

15 травня перший заступник голови Сокальської райдержадміністрації Ірина Задолинна взяла участь у спілкуванні голови облдержадміністрації О.М. Синютки з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення у режимі Skype-конференції. Розглядалися наступні питання: про набір громадян на військову службу за контрактом; про стан надання житлових субсидій; про проведення зустрічей з демобілізованими учасниками АТО; про хід посіву ярих культур та стан виконання плану розвитку АПК на 2017 рік.; про виконання Плану усунення недоліків, виявлених під час комплексної перевірки виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, технічної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальних служб у Львівській області 13-22 лютого 2017 року; про участь у щорічному обласному конкурсі «Екологічно чистий населений пункт».

23.05.2018
Треба докласти максимум зусиль для зупинки політичного проекту «Північний потік-2», який руйнує єдність ЄС – Президент   далі »

23.05.2018
Бойові можливості ЗСУ значно зросли – Президент перевірив готовність до використання американських ПТРК Javelin   далі »