діяльність райдержадміністрації

15.05.2017

В Сокалі пройшов фестиваль дитячого та юнацького виконавчого мистецтва "Мамині зіроньки – 2017"

14 травня, з нагоди Дня Матері, в Народному домі міста Сокаля відбувся ХХІІІ заключний гала-концерт дипломантів та лауреатів "Мамині зіроньки – 2017". Він пройшов під патронатом Львівських ОДА та обласної ради, департаменту з питань культури, національностей та релігій ОДА, Сокальських районної державної адміністрації та районної ради, відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій, відділу освіти Сокальської РДА. Мета фестивалю – виявлення молодих талантів, що проживають у різних регіонах України та за її межами, піднесення престижу української духовної, народної пісні та утвердження традиції святкування Дня Матері. Традиційно, розпочали свято священники. Благословили учасників, журі та всіх, хто дотичний до організації фестивалю «Мамині зіроньки» канцлер Сокальсько-Жовківської єпархії отець Роман Синицький, настоятель Червоноградського монастиря чину святого Василія Великого отець Ігнатій, настоятель церкви Вознесіння Господнього отець Володимир Жарський. З вітальним словом до присутніх звернулися перший заступник голови Сокальської райдержадміністрації Ірина Задолинна, Сокальський міський голова Вадим Кондратюк, депутат обласної ради Сергій Касян та інші. У фестивалі взяли участь 75 виконавців віком від 8 до 18 років з різних міст Львівщини та сусідньої Волині, а також одна учасниця з Китаю. Вони змагалися у трьох вікових категоріях – молодшій, середній, старшій. Компетентне журі очолює лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, фіналіст шоу «Голос країни» Назар Савко. Лауреатами першої премії у молодшій віковій категорії стали: Караман Назарій (м.Сокаль), Дем’янець Аліна (м.Жовква), у старшій віковій категорії – Іващик Катерина (смт. Маневичі). Всі лауреати нагороджені дипломами фестивалю і призами.

16.01.2018
Президент підписав Закон, який регламентує встановлення лічильників споживачам природного газу   далі »

15.01.2018
85-і роковини Голодомору 1932-33 років в Україні будуть відзначені на найвищому організаційному та державному рівнях – засідання Оргкомітету   далі »