Олег Пелих

діяльність райдержадміністрації

Щодо перевезень пільгових категорій громадян у міському транспорті

Сокальська райдержадміністрація інформує про те, що в транспортних засобах, які здійснюють обслуговування міських пасажирських маршрутів в місті Сокалі розміщено інформацію, яка не відповідає дійсності щодо припинення перевезення пільгових категорій населення на підставі недотримання управлінням соціального захисту населення Сокальської районної державної адміністрації зобов’язань по відшкодуванню втрат від перевезень пільгових категорій громадян.

Згідно статті 91 Бюджетного кодексу України відшкодування втрат від перевезень пільгових категорій громадян здійснюються за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Замовником перевезень на міських маршрутах виступає Сокальська міська рада, що в свою чергу, зобов’язує організатора міських перевезень здійснювати відшкодування перевізникам втрат від перевезень пільгових категорій громадян.

Сокальська районна державна адміністрація письмово звернулася до Сокальського міського голови з вимогою зобов’язати перевізника вилучити дану інформацію з транспортних засобів.

Сокальською районною державною адміністрацією винесено на розгляд чергової сесії Сокальської районної ради Програму компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян в автомобільному транспорті у Сокальському на 2017 рік після прийняття якої буде розпочато відшкодування за перевезення пільгових категорій населення на приміських маршрутах.

24.03.2017
Служба безпеки України перетворилась на ефективний бойовий організм – Глава держави   далі »

Президент: Вбивство Дениса Вороненкова – це акт державного тероризму з боку Росії   далі »

22.03.2017