різне

17.03.2017

ЛОДА погодила утворення Великомостівської міської об’єднаної територіальної громади

15 березня комісія Львівської ОДА прийняла позитивне рішення щодо утворення на Львівщині чотирьох нових об’єднаних громад.

Комісія під керівництвом першого заступника голови ЛОДА Ростислава Замлинського розглянула проекти рішень щодо добровільного об’єднання п’яти об’єднаних територіальних громад для надання висновку щодо відповідності Конституції та Законам України.

Прийняті позитивні рішення щодо утворення Великомостівської міської та Зимноводівської, Мурованської і Підберізцівської сільських об’єднаних територіальних громад.

У Великомостівську міську об’єднану територіальну громаду увійдуть місто Великі Мости, села Куличків, Борове Великомостівської міської ради, села Заріка, Волиця, Двірці Двірцівської сільської ради, села Стремінь, Реклинець Реклинецької сільської ради, села Піддовге, Шишаки, Пристань, Бутини Бутинської сільської ради.

Тепер в цих громадах сесії мають проголосувати остаточне рішення про добровільне об’єднання.

20.09.2017
Рішення про постачання американського оборонного озброєння підвищить вартість російської агресії – Президент України   далі »

19.09.2017
Система нерозповсюдження ядерної зброї має бути дієвою, інакше щороку виникатимуть нові Північні Кореї – Президент   далі »