діяльність райдержадміністрації

16.03.2017

Голова райдержадміністрації провів щочетвергову нараду

16 березня голова Сокальської райдержадміністрації Олег Пелих провів нараду за участю першого заступника голови РДА Ірини Задолинної, керівника апарату Віри Білець, керівників структурних підрозділів та відділів і секторів апарату РДА.

Керівники прозвітували про виконану роботу та про основні проблемні питання.

Начальник фінансового управління РДА, зокрема, зазначила, що районний бюджет виконано на 84,5% до плану 3 місяців. До кінця березня необхідно мобілізувати 5 млн. гривень. Вісім місцевих рад на даний час не виконують бюджет. Управління доопрацьовує районні програми.

Начальник управління соціального захисту повідомив, що 17 березня мають надійти кошти з державного бюджету для виплати компенсацій сім’ям загиблих та постраждалих внаслідок аварії на шахті «Степова» гірників.

За підсумками наради голова райдержадміністрації доручив відповідним структурним підрозділам: організувати проведення наради щодо порядку зарахування ПДФО; активізувати роботу з місцевими радами, які не виконують бюджет; забезпечити контроль за проведенням місячника благоустрою в районі; тощо.

20.09.2017
Рішення про постачання американського оборонного озброєння підвищить вартість російської агресії – Президент України   далі »

19.09.2017
Система нерозповсюдження ядерної зброї має бути дієвою, інакше щороку виникатимуть нові Північні Кореї – Президент   далі »