Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

З повагою, голова райдержадміністрації
Роман Токай
  
освіта
   
01.12.2016

Підведено підсумки впровадження проекту щодо капітального ремонту та енергоефективності в Сокальській ЗШ І-ІІІ ступенів №4

Вчора, 30 листопада, у Сокальській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 відбулась робоча зустріч з підведення підсумків впровадження проекту «Покращення умов надання освітніх послуг для громади м. Сокаль, капітального ремонту та енергоефективності в Сокальській ЗШ І-ІІІ ступенів №4.» У ній взяли участь голова Сокальської райдержадміністрації Олег Пелих, директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій, директор Львівського регіонального представництва УФСІ Василь Кузьменко, керівники школи, відділу освіти, виконавці робіт та інші.

Основним питанням наради було обговорення взаємодії між громадами, владою та УФСІ під час реалізації проектів у Сокальському районі задля досягнення поставлених цілей та отримання результату.

За результатами зустрічі підведено підсумки реалізації проекту у Сокальській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4, обговорювались проблеми, які виникали під час реалізації проекту і шляхи їх вирішення. Учасники наради обговорювали питання перспективи розвитку школи як опорної в районі, додаткові заходи, які впроваджені або плануються для створення умов ,щоб отримати у цій школі якісну освіту.

Після наради відбулись урочистості з нагоди відкриття відновленого об’єкту.

У переповненому актовому залі школи відбулась подячна академія, головними учасниками якої були діти, батьки, вчителі та всі бажаючі й дотичні до реалізації проектів представники громад.

Вдячні учні на знак подяки вручили коровай директору УФСІ Василю Кузьменку. Зі словами благословення звернувся настоятель храму святих апостолів Петра і Павла, митрофорний пресвітер, директор благодійного фонду «Карітас-Сокаль», отець Ярослав Кащук.

Виступи посадовців перепліталися номерами художньої самодіяльності учнів школи, які тепер навчатимуться в добротному, сучасно відремонтованому освітянському закладі.

Голова райдержадміністрації Олег Пелих, перший заступник голови РДА Ірина Задолинна, та кожен, хто найбільше долучився до реалізації проекту, отримали подяки та грамоти від УФСІ, керівництва закладу.Діяльність Президента України:

23.06.2018
Вітання Президента України з нагоди Дня державної служби   далі »

23.06.2018
Вітання Президента України випускникам закладів освіти 2018 року   далі »

22.06.2018
Чистота і прозорість мають бути характеристиками державної служби – Президент   далі »

21.06.2018
Президент України провів телефонну розмову з Президентом Росії   далі »

20.06.2018
Президент підписав Закон, що заохочує громадян до військової служби   далі »

Останні новини краю:

23.06.2018
Державних службовців привітали з професійним святом   далі »

23.06.2018
Вітання з Днем державної служби   далі »

23.06.2018
100-річчя державної служби: працівників Львівської ОДА привітали із професійним святом   далі »

21.06.2018
Штормове попередження   далі »

21.06.2018
На території Львівської та Волинської областей планують створити новий біосферний резерват   далі »

20.06.2018
В райдержадміністрації обговорили питання щодо пільгових перевезень   далі »

20.06.2018
У першому півріччі Сокальський район посів І місце в загальнокомандному заліку серед міст та районів області за програмою 27 спортивних ігор Львівщини   далі »

20.06.2018
Львівщина – пілотний регіон із перевірки розвитку дитини за допомогою онлайн скринінгу   далі »

19.06.2018
Дітям-сиротам придбають житло   далі »

19.06.2018
Відбулася позачергова cесія районної ради   далі »


Новини Львівської ОДА:

23.06.2018
Такі фільми нагадують суспільству про те, що боротьба триває, - Павло Клімкін під час перегляд фільму „Сильні духом”   далі »

23.06.2018
«Розвинена транспортна інфраструктура – передумова економічного зростання», - Олег Синютка на Форумі місцевого розвитку   далі »

22.06.2018
Львівщина – серед лідерів розвитку в Україні   далі »

22.06.2018
Львівщина – у п’ятірці кращих областей із залучення інвестицій   далі »

22.06.2018
Межі досконалості нема, - Олег Синютка поділився досвідом управління з учасниками бізнес-школи   далі »

 
Про житлові субсидії
Соціальний захист внутрішньо переміщених осіб

   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше