освіта

18.06.2016

У Сокалі відбулося Свято обдарованості

17 червня в Народному домі м.Сокаля відбулося нагородження талановитих дітей Сокальщини, які визнані найкращими за результатами навчального року, показали найвищі результати у конкурсах, олімпіадах, змаганнях, лідерські здібності.

Виконуючи програму по підтримці обдарованих дітей, Сокальська районна рада, спільно з відділом освіти, у конкурсному відборі визначили 20 переможців, яких було нагороджено дипломами та преміями у розмірі 1000 гривень, у семи номінаціях: юний науковець року,олімпіадник року, талант року, спортсмен року, лідер року, кращий учнівський колектив та особлива дитина року.

Номінантів вітали та нагороджували іменними дипломами, премією, подяками для батьків заступник голови Сокальської райдержадміністрації Ірина Задолинна, голова районної ради Микола Пасько, начальник відділу освіти РДА Роман Монастирський та інші.

Свято під назвою "Крила талантів" організовано відділом освіти райдержадміністрації та районним методичним кабінетом.

Іменними дипломами та преміями районної ради були нагороджені учні у таких номінаціях:

«Олімпіадник року»

Боберська Наталія, випускниця Великомостівського НВК «ЗШ І-ІІІ ст.- ліцей»;

Мачинський Назарій, учень Сокальської гімназії ім. Олега Романіва;

Кулявець Тарас, учень Сокальської гімназії ім. Олега Романіва;

«Юний науковець»

Козира Роман, учень Сокальської МАН, Поторицької ЗШ І-ІІІ ст.;

Якубишин анастасія, учениця Сокальської МАН, Сокальської СШ І-ІІІ ст. №3;

Мусій Юлія, вихованка Сокальської МАН, учениця Сокальської гімназії ім. Олега Романіва.

«Лідер року»

Стемковський Богдан, випускник Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-ліцей», голова регіонального та член обласного учнівського парламенту;

Шевчук Наталія, випускниця Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №4-ліцей», переможець районного конкурсу «Лідер року – 2016»;

Лисяк Христина, учениця Сокальської гімназії ім. Олега Романіва, призер районного конкурсу «Лідер року – 2016»;

Воробей Анастасія, учениця Сокальської СШ І-ІІІ ст. №3, призер районного конкурсу «Лідер року – 2016».

«Талант року»

Бачинський Назарій, учень Сокальської гімназії ім. Олега Романіва;

Ільницька Віталія, учениця Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-ліцей»;

Іванова Олеся, вихованка Сокальського БДЮТ, учениця Сокальської СШ І-ІІІ ст. №3.

«Спортсмен року»

Василяшко Христина, учениця Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №4-ліцей»;

Крищук Назарій, вихованець Сокальської ДЮСШ «Соколяни», учень Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №4-ліцей»;

Демчук Віталій, вихованець Сокальської ДЮСШ «Соколяни», учень Сокальської гімназії ім. Олега Романіва.

Колектив року»

Зразковий вокально-інструментальний колектив «Кришталь» (Сокальський БДЮТ);

Зразковий хореографічний ансамбль «Дивоцвіт» «Сокальський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2-ліцей»);

Спортивна учнівська команда «Олімпієць» (Сокальський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №4-ліцей»;).

«Особлива дитина року»:

Міщук Катерина, учениця Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №4-ліцей».

23.06.2018
Вітання Президента України з нагоди Дня державної служби   далі »

23.06.2018
Вітання Президента України випускникам закладів освіти 2018 року   далі »