Громадська рада

16.06.2015

16 червня відбулися установчі збори з обрання Громадської ради при Сокальській райдержадміністрації. На початку засідання делегатам було представлено звіт ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради. Зокрема, проінформовано, що до участі в установчих зборах запрошено 17 представників інститутів громадянського суспільства. Делегати установчих зборів обрали лічильну комісію, Мар”яну Яремчук головуючою зборів, Жанну Журавінську секретарем зборів і затвердили порядок денний установчих зборів: представлення інститутів громадянського суспільства, зареєстрованих ініціативною групою до участі в Установчих зборах; проведення голосування для обрання складу Громадської ради при Сокальській РДА; затвердження кількісного складу Громадської ради; погодження дати, місця проведення засідання Громадської ради. Також, на засіданні члени громадської ради проголосували за включення до складу громадської ради представника Сокальського РО Всеукраїнської громадської організації „Товариство українських офіцерів”, який, з поважних причин, не був присутній. Відкритим голосуванням учасники зборів обрали громадську раду в кількості 17 осіб.

Після установчих зборів відбулося перше засідання новообраної Громадської ради з наступним порядком денним: обрання керівного складу громадської ради: голови, секретаря, заступників; затвердження Положення про громадську раду при Сокальській районній державній адміністрації; призначення наступної дати засідання Громадської ради. Відкритим голосуванням головою Громадської ради обрали виконавчого директора Благодійного фонду "КАРІТАС"- Сокаль Мар”яну Яремчук. Заступниками голови Громадської ради стали уповноважений представник профспілкового комітету КП „Сокальська районна друкарня” Богдан Шклянка та голова Сокальської молодіжної громадської організації „ЦЕНТР ГРОМАДСЬКИХ ДОСЛІДЖЕНЬ” Віталій Комбель. Секретарем Громадської ради обрано голову правління ГО „Допомога і турбота” Михайла Турішина. На завершення члени Громадської ради вирішили провести наступне засідання 24 червня о 16.00 год.

25.06.2019
Володимир Зеленський висловив розчарування рішенням ПАРЄ щодо делегації РФ та нагадав про необхідність звільнення полонених українських моряків   далі »

24.06.2019
Короткостроковий пріоритет – це боротьба з контрабандою та рейдерством – Президент на зустрічі з представниками ділових кіл   далі »