діяльність райдержадміністрації

17.10.2013

Сьогодні, 17 жовтня в Сокальській райдержадміністрації відбулася робоча зустріч, в ході якої підписано Меморандум про співпрацю між Сокальською районною державною адміністрацією та місцевим відділенням Всеукраїнської громадської організації Асоціації платників податків України у Сокальському районі. У заході взяли участь голова райдержадміністрації Наталія Карташова, голова ради Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації „Асоціація платників податків України” у Львівській області Лілія Долінська, голова Сокальського відділення цієї організації Петро Кузьмин, представники приватних підприємств району та структурних підрозділів райдержадміністрації. У вступному слові голова Сокальської райдержадміністрації Наталія Карташова зазначила, що районна влада завжди працювала і працює над створення сприятливого інвестиційного клімату в районі. „Особливо важливим це є зараз, коли Президент України задекларував європейський вектор розвитку України, - сказала Наталія Карташова. - Ми щиро зацікавлені в доброзичливих взаємовідносинах з усіма суб’єктами господарювання та підприємницької діяльності. Результатом такої співпраці має бути реалізація правових відносин між владою і платниками податків, створення сприятливого податкового клімату для розвитку промисловості та підприємництва, систематизація та стабілізація податкової політики, поліпшення фінансового стану та платоспроможності підприємств”. Станом на 01.10.2013 в  районі  зареєстровано 3477 суб’єктів господарювання: фізичних осіб  -  2381, юридичних   - 1096. За результатами роботи за 9 місяців 2013 року обсяг реалізованої промислової продукції (робіт, послуг) у відпускних цінах підприємств склав 633,3  млн. грн. Питома вага обсягу реалізованої продукції району в загальнообласному обсязі реалізації склала 3,4 %. Голова ради Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації „Асоціація платників податків України” у Львівській області Лілія Долінська розповіла про діяльність Асоціації, побажала підприємцям задоволення від їхньої діяльності. Голова місцевоговідділення Всеукраїнської громадської організації Асоціації платників податків України Петро Кузьмин подякував голові райдержадміністрації за співпрацю, зазначив, що на сьогоднішній день членами відділення є 20 юридичних та фізичних осіб Сокальщини. На завершення Наталія Карташова та Петро Кузьмин підписали Меморандум про співпрацю між Сокальською районною державною адміністрацією та місцевимвідділенням Всеукраїнської громадської організації Асоціації платників податків України у Сокальському районі. Даний документ є публічною угодою, якою декларуються права й обов’язки державних органів та платників податків у питаннях удосконалення процесу встановлення, регулювання, нарахування, сплати, стягнення і використання податків і зборів. Опісля учасники робочої зустрічі ознайомилися з роботою ДП «Датський текстиль» компанії «ПВН Холдінг А/С», Данія.