Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

З повагою, голова райдержадміністрації
Роман Токай
  
Про головне:

Голова райдержадміністрації взяв участь в обговоренні проблем вугільників

13 грудня в приміщенні Львівської територіальної організації Профспілки вугільників відбулося спільна нарада за участі першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Ростислава Замлинського, голови Сокальської райдержадміністрації Романа Токая, т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олега Акімова, народного депутата України Михайла Бондара, голів шахтарських профспілок Олега Турчина та Віталія Оніжука, голів первинних профспілкових організацій. Тема обговорення - підсумки наради під головуванням


Про головне:

Районний часопис відзначив 100-літній ювілей

13 грудня в редакції районного часопису «Голос з-над Бугу» відбулися урочистості з нагоди 100-річного ювілею заснування видання. 12 грудня 1918 року в світ вийшов перший номер газети. Він побачив світ у ті буремні дні, коли в Галичині розгортався нелегкий процес творення Західно-Української Народної Республіки. «Голос з-над Бугу» став тоді виразником ідей українських патріотичних сил Сокальщини.

Привітати часопис прийшли заступник голови райдержадміністрації Микола Поліщук, голова районної ради Микола Пасько, багаторічний редактор Іван Ваш


Про головне:

Засідала районна комісія з питань ТЕБ та НС

12 грудня заступник голови Сокальської райдержадміністрації Микола Поліщук провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Члени комісії обговорили наступні питання: про погіршення погодних умов та готовність служб району до роботи в зимовий період та посилення пожежної безпеки об’єктів району під час пожежнонебезпечного періоду у 2018-2019 роках; про готовність захисних споруд до використання за призначенням; про стан захворюваності на кір в Сокальському районі; про звернення філії


Про головне:

Сільськогосподарським виробникам розповіли про аграрні розписки

12 грудня у Сокальській райдержадміністрації відбулася нарада-семінар з аграріями району. Присутнім презентували проект «Впровадження аграрних розписок у Львівській області», який впроваджується Міжнародною фінансовою корпорацією IFC, членом Групи Світового банку. Метою проекту є покращення та спрощення доступу до фінансування малих та середніх агровиробників.

Аграрна розписка – це інструмент фінансування, за допомогою якого агровиробник має можливість отримати кредитування, як товарне так і фінансове, під заставу майбутнь


Про головне:

Радилися працівники культури району

12 грудня в районному Народному домі м.Сокаля відбулася розширена нарада працівників народних домів та бібліотек району. В її ході головний інспектор ДСНС Олег Борис провів інструктаж з протипожежної безпеки в закладах культури. Юристконсульт Сокальської безоплатної правової допомоги Христина Уманська надала присутнім консультації щодо оформлення спадщини в рамках відзначення Всеукраїнського тижня права. Учасники наради також обговорили ряд робочих питань.


Про головне:

Призначено житлові субсидії

11 грудня в управлінні соціального захисту населення Сокальської райдержадміністрації відбулося чергове засідання комісії з питань призначення житлових субсидій і соціальної державної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Члени комісії розглянули 621 заяву громадян, що звернулися за призначенням житлових субсидій та які не мають права на призначення на загальних підставах. У результаті голосування надано дозвіл для призначення житлової субсидії (в порядку виключення) на 606 домогосподарств, 15 заявникам відмовлено.


Діяльність Президента України:

14.12.2018
Президент про перший рік роботи Верховного Суду: Саме від вас залежить як швидко судова влада стане сильною, незалежною та ефективною – в інтересах кожного українця   далі »

13.12.2018
Глава держави: Настав час ЄС визнати відкритим актом агресії те, що відбулося в Керченській протоці   далі »

12.12.2018
Вимагаю припинити звільнення листонош та забезпечити доставку пенсій – Президент під час зустрічі з директором «Укрпошти»   далі »

11.12.2018
Відбувся перший Всеукраїнський Форум Національної дитячої ради «Почуй і підтримай дитину»   далі »

10.12.2018
Президент підписав Закон про припинення дії договору про дружбу з Росією   далі »

Останні новини краю:

13.12.2018
Голова райдержадміністрації взяв участь в обговоренні проблем вугільників   далі »

13.12.2018
Районний часопис відзначив 100-літній ювілей   далі »

12.12.2018
Засідала районна комісія з питань ТЕБ та НС   далі »

12.12.2018
Сільськогосподарським виробникам розповіли про аграрні розписки   далі »

12.12.2018
Радилися працівники культури району   далі »

11.12.2018
Призначено житлові субсидії   далі »

11.12.2018
Засідала комісія з питань захисту прав дитини   далі »

10.12.2018
Відбулося засідання Колегії райдержадміністрації   далі »

10.12.2018
Реалізація безрецептурних лікарських засобів   далі »

10.12.2018
На Львівщині проводиться вакцинація проти сказу   далі »


Новини Львівської ОДА:

14.12.2018
Покращення прикордонної інфраструктури – це можливість для розвитку, залучення інвестицій та добробут людей, - Олег Синютка   далі »

14.12.2018
Кращі практики промоції Львівщина презентувала на засіданні Ради туристичних міст і регіонів України   далі »

14.12.2018
На Львівщині відзначили ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи   далі »

14.12.2018
На Львівщині вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС   далі »

14.12.2018
Олег Синютка привітав працівників суду із професійним святом   далі »

 
Про житлові субсидії
Соціальний захист внутрішньо переміщених осіб
Про легалізацію та детінізацію
заробітної плати

03.07.2018
"Повідомити про незадекларовану працю" (форма подачі інформації про незадекларовану працю)


06.06.2017
Інформаційні матеріали ГУ Держпраці у Львівській області щодо легального працевлаштування - інформація для роботодавців та інформація для працівників


30.05.2017
На Львівщині стартував пілотний проект Міжнародної організації праці


26.04.2017
Неукладений трудовий договір – соціально незахищений працівник.
Як правильно приймати працівників на роботу?


23.03.2017
Що потрібно знати про зарплату?


27.01.2017
Інформаційна листівка для населення "Тільки офіційне оформлення трудових відносин забезпечує найманому працівникові підтвердження трудового та страхового стажу, державні гарантії й соціальний захист, передбачені законодавством"


27.01.2017
До уваги роботодавців !


27.01.2017
Міні–листівка для роботодавців


26.01.2017
Буклет Львівської обласної державної адміністрації   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше