Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

З повагою, голова райдержадміністрації
Олег Пелих
  
Про головне:

Завершився поточний ремонт дороги Червоноград-Перетоки

26 вересня ТОВ «Автомагістраль-Південь» завершило поточний ремонт дороги О 141604 Червоноград-Перетоки (на відтинку у с.Поториця).

Нагадаємо, що на дану ділянку виділено 1,5 млн. грн. з районного бюджету по Програмі «Дороги Сокальщини» та 50 тис.грн. співфінансування з місцевого бюджету.

Додатково інформуємо, що 27 вересня дане підприємство розпочало роботу на дорозі О 141603 Сокаль –Бояничі ( на території Опільської сільської ради) по укладанню асфальто-бетонного покриття.


Про головне:

Голова райдержадміністрації взяв участь у Skype-конференції

26 вересня голова Сокальської райдержадміністрації Олег Пелих взяв участь у спілкуванні голови облдержадміністрації О.М. Синютки з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення у режимі Skype-конференції. Розглядалися наступні питання: про набір громадян на військову службу за контрактом; про стан інвентаризації захисних споруд цивільного захисту та приведення їх в готовність до використання за призначенням; про стан підписання актів/паспортів готовності житлових будинків до опалювального сезону; про


Про головне:

Голова Сокальської райдержадміністрації Олег Пелих взяв участь у зустрічі обласної влади з демобілізованими учасниками АТО та членами їх родин

На відверте спілкування із українськими воїнами голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка традиційно скликав усіх керівників районів, соціальних служб, комісаріатів, правоохоронних органів та інших державних структур.

До слова, на зустріч могли прийти усі охочі та поставити запитання про проблеми, які виникають в учасників АТО та їхніх родин.

Під час розмови учасники АТО та волонтери озвучили ряд найболючіших питань, які їм досі не в


Про головне:

В Угнові відбулись заходи з нагоди вшанування пам`яті загиблих в І світовій війні австрійських і українських вояків

25 вересня голова Сокальської райдержадміністрації Олег Пелих взяв участь в урочистому відкритті меморіалу та вшануванні пам’яті полеглих в часи Першої Світової війни в місті Угнові. Реставраційні роботи проводились за ініціативи громадських військових організації Австрії та науковців, активістів Галичини та громади Угнова. У заходах взяли участь делегація з Австрії, заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко, депутат Львівської обласної ради Сергій Касян та


Про головне:

Транскордонна зустріч у Завишні

25 вересня голова Сокальської райдержадміністрації взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Добросусідства, які проходили у селі Завишень. До України завітали гості з Польщі на чолі з старостою Томашівського повіту Яном Ковальчиком. Метою візиту було підписання угод про співпрацю між головами сільських рад і польських гмін.

Зустрічали польську делегацію у Народному домі села Завишень. До складу польської групи увійшли представники влади Томашівського повіту та керівники гмін. На цю зустріч прибуло керівництво нашого району та голови сільських і селищних


Про головне:

ОГОЛОШЕННЯ

27 вересня о 16.00 год. в приміщенні Тудорковицької сільської ради голова Сокальської райдержадміністрації Олег Пелих проведе зустріч з мешканцями сіл Тудорковичі, Старгород, Войславичі, Пісочне та Шихтарі.


Діяльність Президента України:

26.09.2016
На окупованих територіях на сході України знаходиться величезна армія, яка підтримується Росією - Президент в інтерв’ю CNN   далі »

23.09.2016
Костянтин Єлісєєв поінформував про результати візиту Президента до США   далі »

22.09.2016
Дружина Президента України обговорила з керівництвом USAID питання створення інклюзивного освітнього середовища та зміни системи освіти для дітей з інвалідністю   далі »

21.09.2016
Президент України провів переговори з Віце-президентом США   далі »

20.09.2016
Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон   далі »

Останні новини краю:

27.09.2016
Завершився поточний ремонт дороги Червоноград-Перетоки   далі »

26.09.2016
Голова райдержадміністрації взяв участь у Skype-конференції   далі »

26.09.2016
Голова Сокальської райдержадміністрації Олег Пелих взяв участь у зустрічі обласної влади з демобілізованими учасниками АТО та членами їх родин   далі »

26.09.2016
В Угнові відбулись заходи з нагоди вшанування пам`яті загиблих в І світовій війні австрійських і українських вояків   далі »

26.09.2016
Транскордонна зустріч у Завишні   далі »

26.09.2016
ОГОЛОШЕННЯ   далі »

26.09.2016
Голова Сокальської райдержадміністраці провів нараду щодо встановлення пам`ятного знаку Героям Небесної Сотні у місті Сокалі   далі »

23.09.2016
В м.Угнові відкриють меморіал   далі »

22.09.2016
Голова райдержадміністрації зустрівся з мешканцями Хоробрівської сільської ради   далі »

22.09.2016
Перший заступник голови райдержадміністрації провела щочетвергову нараду   далі »


Новини Львівської ОДА:

26.09.2016
Делегація зі Львівщини презентувала туристичний потенціал на Міжнародному форумі у Білорусії   далі »

26.09.2016
"Галичанка" – найкраща команда Балтійської ліги за підсумками першого туру   далі »

23.09.2016
Більше 40 млн гривень – на потреби області   далі »

23.09.2016
Понад 18 млн гривень – до держбюджету від лісокористувачів Львівщини   далі »

23.09.2016
Молодь запрошують на "Литовську феєрію" до Вільнюса   далі »

 
Соціальний захист внутрішньо переміщених осіб

   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше