Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

З повагою, голова райдержадміністрації
Роман Токай
  
Про головне:

Голова райдержадміністрації взяв участь у роботі сесії районної ради

20 жовтня відбулося засідання сесії Сокальської районної ради. У ньому взяли участь голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай, перший заступник голови РДА Ірина Задолинна, керівники структурних підрозділів РДА. На порядку денному було 2 питання: про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2017 рік; про інформацію щодо стану виконання робіт по Програмі «Дороги Сокальщини на 2015-2017 роки.


Про головне:

В райдержадміністрації відбулася нарада з керівниками підрозділів

19 жовтня голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай провів нараду за участю першого заступника голови Сокальської райдержадміністрації Ірини Задолинної, керівників структурних підрозділів та відділів і секторів апарату РДА.

В ході наради обговорювалися наступні питання: про виконання районного бюджету; про реалізацію мікропроектів; про хід ремонту доріг району; про хід осінньо-польових робіт; про проведення аудиту використання земель сільськогоподарського призначення.

Керівники прозвітували про виконану ро


Про головне:

Терцентр інформує

18-19 жовтня завідувачем відділення соціальної допомоги вдома Сокальського територіального центру здійснено виїзд на території Корчівської, Ванівської, Перв’ятицької сільських рад, в ході якого обстежено 22 одиноких громадян. Також відвідано одиноко проживаючу підопічну в селі Низи, яка обслуговується у відділенні на платній основі. На території працюють три соціальні робітники, послуги надають згідно укладеного договору. Якістю обслуговування підопічні задоволені. Медичною сестрою виміряно артеріальний тиск та рівень цукру в крові.

З банку ношеного одягу видано теплі


Про головне:

Оголошення для виборців

Відділ ведення Державного реєстру виборців Сокальської райдержадміністрації повідомляє, що 29 жовтня 2017 року відбудуться Перші вибори депутатів Великомостівської міської ради та Великомостівського міського голови. Голосування відбуватиметься на 12 виборчих дільницях. Дані дільниці розташовані на території Великомостівської міської ради, Бутинської, Двірцівської та Реклинецької сільських рад.

У зв’язку з цим звертаємось із проханням перевірити свої дані у виборчих списках, які з 16 жовтня знаходяться на виборчих дільницях для загального ознайомлення. Виборець мо


Про головне:

Голова райдержадміністрації провів чергову зустріч з мешканцями району

Вчора, 17 жовтня, голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай провів зустріч з мешканцями населених пунктів Скоморохівської сільської ради. Протягом спілкування присутні обговорювали питання проведення реформи місцевого самоврядування, порядку нарахування субсидій, реалізації урядової програми «Доступні ліки», а також причини виникнення і наслідки недотримання Правил дорожнього руху, що спричиняють ДТП на дорогах Львівщини. Спільно з головою РДА зустріч з мешканцями населених пунктів Скоморохівської сільсько


Про головне:

В райдержадміністрації відбулася нарада з керівниками бюджетних установ

18 жовтня перший заступник голови райдержадміністрації Ірина Задолинна провела нараду за участю заступника начальника УДКС України у Сокальському районі Львівської області О.Середи, начальника фінансового управління райдержадміністрації Г.Леонової, керівниками бюджетних установ.

В ході наради обговорювалися питання впровадження 100% обслуговування через систему дистанційного обслуговування "Клієнт казначейства – Казначейство" з метою спрощення бюджетних процедур.


Діяльність Президента України:

20.10.2017
Президент звернувся до Конституційного Суду якнайшвидше розглянути законопроекти про скасування депутатської недоторканності   далі »

20.10.2017
Я готовий до кінця року підписати Закон «Про Антикорупційний суд» - Президент   далі »

19.10.2017
Старт медичної реформи забезпечить доступність та якість первинної медичної допомоги для сільських жителів – Президент   далі »

19.10.2017
Недоторканність народних депутатів буде скасована в Україні – Президент   далі »

18.10.2017
Дружина Президента України та Президент Республіки Мальта відвідали київську школу, яка спільно з мальтійським коледжем проводить онлайн-уроки за проектом Co-Teaching   далі »

Останні новини краю:

20.10.2017
Голова райдержадміністрації взяв участь у роботі сесії районної ради   далі »

19.10.2017
В райдержадміністрації відбулася нарада з керівниками підрозділів   далі »

19.10.2017
Терцентр інформує   далі »

18.10.2017
Оголошення для виборців   далі »

18.10.2017
Голова райдержадміністрації провів чергову зустріч з мешканцями району   далі »

18.10.2017
В райдержадміністрації відбулася нарада з керівниками бюджетних установ   далі »

18.10.2017
Сьогодні звучатимуть сирени   далі »

17.10.2017
Голова райдержадміністрації взяв участь у Skype-конференції   далі »

17.10.2017
В райдержадміністрації пройшла нарада з керівниками установ району   далі »

17.10.2017
Терцентр інформує   далі »


Новини Львівської ОДА:

20.10.2017
Більше п’яти сотень осіб зголосились до участі у проекті «Рука допомоги»   далі »

20.10.2017
На Львівщині відбудеться проща з нагоди 100-річчя об’явлення Пресвятої Богородиці у Фатімі   далі »

20.10.2017
На Львівщині вшанують жертв операції «Захід»   далі »

20.10.2017
Проект «RoweLove Розточчя – разом незважаючи на кордони» – переможець конкурсу проектів Польща-Білорусь-Україна 2014-2020   далі »

20.10.2017
На Львівщині відбудеться етно-фестиваль гостинності   далі »

 
Соціальний захист внутрішньо переміщених осіб

   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше